Home Uncategorized Vajza e vogël e Njomzës shfaqet plot sti

Vajza e vogël e Njomzës shfaqet plot sti

192
0

Njomza Martinaj është vajza e madhe e Shyhrete Behlulit.

Ajo njihet edhe si një grimere me nam në vend, puna e së cilës lavdërohet e pëlqehet prej shumë fytyrave publike.

Siç dihet ajo është e martuar dhe nënë e tre fëmijëve, dy vajzave dhe një djali.

Vajzën e saj të madhe thuajse e njohin të gjithë, por jo edhe atë të voglën e cila ende s’ka arritur të marrë edhe aq shumë vëmendje.

Së fundmi, Njolina sugarica e shtëpisë solli një imazh ku u shfaq me plot stil e që kësaj here s’kishte si të mos merrte vëmendjen e ndjekësve.

Shikojeni stil e jo mahi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here