Home Uncategorized Reja e Gilit ekspozon barkun në bluzën e shkurtër

Reja e Gilit ekspozon barkun në bluzën e shkurtër

109
0

FOTO-ja gjendet në fund të artikullit!
Herolina është një nga rejat më të komentuara nga mediet rozë, duke qenë emër i ri në showbizin shqiptar, por që merr vëmendje të madhe.

Bukuroshja, gëzon një trup bom bastik të cilin e ekspozon me anë të imazheve të shumta, shkruan “Kosovarja”.

Duke marrë si dhuratë për ditëlindje një veturë, duket se edhe pozat më se ksi po i realizon aty.

Me një bluzë të shkurtër ajo theksoj belin e saj me të cilën është shfaqur mjaftë e nxehtë.

E bukur dhe e thjeshtë është vetëm kjo.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here