Home Uncategorized Nuk kanë faj sheikat e dubait që joshen nga Arta Nitaj

Nuk kanë faj sheikat e dubait që joshen nga Arta Nitaj

216
0

Arta Nitaj është aktorja dhe modelja më e përfolur kosovare.

Kohët e fundit për të po flitet gjithçka, se jetën luksoze që po e bën po ja mundësojnë sheikët e gjëra të tilla, shkruan “Kosovarja”.

Se sa janë të vërteta këto që thuhen nuk dihet ende, ani pse Arta nuk ka dalë me ndonjë deklaratë për ti mohuar.

Modelja pavarësisht kritikave e ka vazhduar jetën e saj luksoze sa në Dubai e sa në Kosovë e Shqipëri.

Ajo vazhdon ta mbajë kokën lartë e të shfaqë bukurinë rrezatuese në imazhet e përditshmërisë.

E duke parë këto imazhe ku ajo shfaqet e kuruar si të mos joshen sheikët pas saj?

Ndryshe Arta po ashtu gëzon një trup bom bastik, një arsye shtesë për ti mbajtur ata të lidhur pas vetes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here