Home Uncategorized Njihuni me Davidin djalin e Dautit që feston sot ditëlindjen

Njihuni me Davidin djalin e Dautit që feston sot ditëlindjen

132
0

Daut Haradinaj është ish komandanti i UÇK-së, politikani dhe njëherit figura më e rëndësishme e AAK-së.

Deputeti kosovar ka vite që ka ndjekur rrugën njëjtë si i vëllai i tij Ramushi, të dy shumë të favorizuar në vend, shkruan “Kosovarja”.

Në anën tjetër Dauti mori për grua sfastikën e Ramushit, siç dihet ai është i martuar me Lolën, motren e Anites.

Dyshja kanë që 14 vite bashkë, e nga kjo martesë kanë dy fëmijë, një djalë e një vajzë.
E sot Lola ka uruar Davidin me këto fjalë për ditëlindjen e tij të 10-të.

“Ke lind një yll. Po ndriçon çdo ditë. Urime ditëlindja jote e 10-të David. TË DUAM”, ka shkruar Lola për djalin e tyre simpatik.

Ndërkohë që nuk ka munguar as urimi nga tezja dhe gruaja e xhaxhait të tij Anitës

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here