Home Uncategorized Momenti kur Afronës iu zbulua gjoksi në vellon e bardhë

Momenti kur Afronës iu zbulua gjoksi në vellon e bardhë

161
0

Modelja e njohur Afrona Dika gjithmonë është kujdesur të shfaqet plotë stil dhe mjaftë unike.

Këtë e ka dëshmuar edhe në dasmën e saj, duke realizuar foto me vello të ndryshme me të cilat ka shkëlqyer, shkruan “Kosovarja”.

Që ka një trup bombastik ajo tashmë është e ditur, por që ndonjëherë me anë të pozave të shumta ekspozohet më shumë se ç’duhet.

Duke ripublikuar një imazh të para një viti vërehet bukuroshja se si i ka dalë gjoksi nga vendi në vellon e hapur.

Kaq nuse joshëse dhe unike ishte ajo, duke mahnitur të gjithë më paraqitjen e saj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here