Home Uncategorized Mihrije Braha po iu bën konkurrencë vajzave të reja

Mihrije Braha po iu bën konkurrencë vajzave të reja

136
0

Mihrije Braha është këngëtarja shumë e njohur kosovare.

Ajo dhe burri i saj, Naimi janë shumë aktivë në skenën muzikore shqiptare.

Mihrija është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj në veshje.

Në foton e fundit ajo shihet e veshur me një stil për vajza më të reja.

Duket se për Mihrije Brahën nuk po ecin fare vitet.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here