Home Uncategorized Me një foto nga fëmijëria Tayna ka një këshillë për ju

Me një foto nga fëmijëria Tayna ka një këshillë për ju

76
0

Tayna e ka dhënë një mesazh për të gjithë.

Reperja e njohur shqiptare, Tayna, ka qenë e dashur për publikun që nga fillimet e para të karrierës dhe njësoj po vazhdon edhe sot.

Tayna ka ndryshuar edhe nga pamja mirëpo po e ruan ‘zjarrin’ e fëmijërisë akoma.

Ishte vetë Tayna e cila e dha pikërisht këtë mesazh për ndjekësit e saj të shumtë nëpërmjet një imazhi të publikuar nga e kaluara dhe sot.

“Mbi të gjitha mos lejo moshën të të shuajë zjarrin e fëmijës që ke brenda vetes”, ka shkruar rep-artistja shqiptare.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here