Home Uncategorized Kur Tayna e Kallashi bënin namin

Kur Tayna e Kallashi bënin namin

220
0

Kur Kallashi u bë e famshme e një nga personazhet më të njohur të shoubizit në vend, Taynen nuk e njihte askush, shkruan “Kosovarja”.

Kallashi ishte padyshim tejet e njohur si valltare e këngëtare dhe çdo veprim i saj kthehej me të shpejtë në lajm.

Sot, bukuroshja është larguar nga qendra e vëmendjes dhe në skenë kanë ardhur emra të tjerë që po e mbajnë fronin.

A e keni menduar që Kallashi e reperja aktuale Tayna kanë njohje mes vete? Tashmë ka dalë foto ku ato pozojnë e duken mjaftë të afërta mes vete, shkruan “Kosovarja”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here