Home Uncategorized Ja si vishet gruaja e Lyrical Son në përditshmëri

Ja si vishet gruaja e Lyrical Son në përditshmëri

142
0

Lyrical Son është një nga reperët më të njohur në tregun muzikor.

Me anë të bashkëpunimeve të shumta ai ka arritur të jetë i dalluar dhe i veçantë për stilin e muzikës që e sjellë, shkruan “Kosovarja”.

E njohur për publikun tashmë është edhe Gresa, bashkëshortja e tij, me të cilën gjithmonë ndan momentet më të bukura.

Gresa veçohet si një femër me shumë stil, dhe me kombinime të hijshme që i bën në veshje.

Këtë e ka dëshmuar edhe sot duke publikuar një selfie, në të cilën tregoj stilin sportiv me të cilin po ndihet mjaftë bukur.

Edhe kjo si bashkëshorti po tregohet e veçantë, apo jo ?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here