Home Uncategorized Egzona ia publikon këtë foto Albatritit

Egzona ia publikon këtë foto Albatritit

100
0

Egzona e Albatriti janë dyshja që pëlqen shumë nga publiku shqiptar.

Albatriti i njohur si këngëtar mjaftë i dashur dhe i talentuar i cili me zërin unik që e ka, ka bërë të ketë rreth vetes fansa të shumtë, shkruan “Kosovarja”.

Ata janë prindër të tre fëmijëve me të cilët publikojnë momente të shumta së bashku, duke qenë një familje e kompletuar.

Ndonjëherë ai shkon ta vizitojë bashkëshorten në punë, e Egzona kujdeset që të publikoj imazhe bashkë më të.

Duke u kombinuar të dy në veshje, morën një pozë interesante para pasqyrës, duke dëshmuar dashurinë dhe respektin që kanë ndaj njëri-tjetrit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here