Home Uncategorized Adelina na tregon se si po duket Zanfina

Adelina na tregon se si po duket Zanfina

110
0

Zanfina Ismaili e ka shijuar vëmendjen, popullaritetin e famën që kur ishte fare e vogël.

Zanfina, ka dhjetëra këngë të suksesshme, dikur ishte e preferuara e fëmijëve e më pas e të rinjve, shkruan “Kosovarja”.

Ani pse tani nuk është prezente në muzikë, Zanfina qëndron në mendjen dhe zemrat e publikut, që vazhdon të ketë kureshtje se ku është e çfarë bënë.

Është motra e saj, Adelina, që na tregon se si po duket Zanfina këto ditë. Siç mund ta shihni, Zani po shkëlqen.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here