Home Uncategorized Njihuni me bashkëshorten bukuroshe të Lumir Abdixhiku, është si një zonjë e...

Njihuni me bashkëshorten bukuroshe të Lumir Abdixhiku, është si një zonjë e vërtetë! (FOTO)

176
0

Lumir Abdixhiku ishte ministër i Infrastrukturës nga radhët e LDK-së.

Ai ishte filimisht deputet nga kjo parti, derisa në zgjedhjet e fundit mori pozitën tjetër.

Ai është i martuar me Albina Kastratin dhe ka dy vajza.

Ata të dy bashkë publikojnë foto nëpër rrjetet sociale si një familje e lumtur./InfoKosova/

Për më tepër shikoni fotot më poshtë:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here