Home Uncategorized Kjo bukuroshe është bashkëshortja e Memli Krasniqit (FOTO)

Kjo bukuroshe është bashkëshortja e Memli Krasniqit (FOTO)

133
0

Memli Krasniqi është njëri nga deputetet e zëshëm të Kuvendit të Kosovës, i cili ka një veprimtari të bujshme në skenën politike. Ai dikur ishte edhe këngëtar mjaftë i pëlqyer, profesion ky të cilin e ndërpreu pasi hyri në politikë, shkruan “Kosovarja”.

Sa i përket jetës private, ai është i martuar me Meliza Krasniqin, figurë kjo e njohur për publikun, ku nga martesa me të kanë tre fëmijë. Thuhet se raporti mes saj dhe Memlit është i shkëlqyer, pasi ata janë edhe bashkëshort, por edhe miq të mire.

E sot është bashkëshortja e Memlit, ajo e cila ka bërë një dedikim për të me rastin e ditëlindjes.
“Mund të jetoni për njëqind vjet më shumë, dhe të buzëqeshni gjatë gjithë viteve. Të dua”, ka shkruar Meliza krahsa një imazhi të Memlit, duke e uruar atë për ditëlindje./Kosovarja

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here