Home Uncategorized Kaq shumë ka kushtuar fustani i kuq i Luanës

Kaq shumë ka kushtuar fustani i kuq i Luanës

91
0

Moderatorja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Luana Vjollca, po vjen me projekt të ri muzikor.

Pamje nga xhirimet e klipit ndau vetë ajo në llogarinë e saj në Instagram.

E veshur me një fustan të kuq, Luana mori vëmendjen me paraqitjen seksi, e veshja që kishte zgjedhur sigurisht se u komentua shumë.

Fustani që ajo kishte zgjedhur për ta veshur në klipin e ri thuhet se kushton 4.998 euro. Ishte faqja ‘mespermes’ në Instagram që publikoi një foto të Luanës bashkë me çmimin e veshjes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here