Home Uncategorized Beba Rexhe duket tejet tërheqëse me flokë të kuqe

Beba Rexhe duket tejet tërheqëse me flokë të kuqe

59
0

Bebe Rexha erdhi joshëse në fotografitë e fundit.

Bebe Rexha është ndër artistet shqiptare më të suksesshme në rrafshin ndërkombëtar.

Artistja, aktualisht po shijon suksesin e këngës “Baby I’m Jealous”, të cilën e solli në bashkëpunim me Doja Cat.

Në videoklipin e kësaj kënge, këngëtarja u shfaq me dukje të re, pasi ngjyrosi flokët të kuqe dhe duket shumë tërheqëse.

Në fotografinë e fundit, Bebe pozoi me një bluzë të shkurtër të zezë dhe një palë syze të errëta, teksa flokët i kishte të shthurura.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here