Home Uncategorized Adelina Tahiri me këtë gjest i qet krejt për tokë

Adelina Tahiri me këtë gjest i qet krejt për tokë

96
0

Këngëtarja e famshme Adelina Tahiri, e ka vënë në pauzë karrieren e saj muzikore dhe ajo me çfarë po merret është linja e saj për dobësim, shkruan “Kosovarja”.

Tahirit, po i ecë mirë në fushën e biznesit dhe këtë e tregon me qejf në postimet e saj që lëshon në rrjete sociale.

Ndërkohë, këngëtarja nuk lë rast pa na treguar se ajo di të duket shume bukur. Adelinen e shohim të kuruar në çdo paraqitje publike.

Edhe në këtë foto ajo po duket në formën e saj më të mirë. Me një ngritje të zyzeve, bukuroshja i qet krejt për tokë, shkruan “Kosovarja”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here