Home Uncategorized Vjosa Osmani si maturante në vitin 2000, dukej krejt ndryshe

Vjosa Osmani si maturante në vitin 2000, dukej krejt ndryshe

138
0

Kryetarja e Kuvendit, Vjosa Osmani ka ndryshuar shumë që nga vitet e adoleshencës.

Kështu tregon një foto nga koha kur Vjosa Osmani ishte maturante.

Ajo sikurse ishte praktikë në përfundim të shkollës, është fotografuar bashkë me shoqërinë e klasës dhe me profesorët e saj.

Kjo foto është bërë gjatë natës së maturës, saktësisht në vitin 2000.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here