Home Uncategorized Me këtë jakne të trashë Elita po e fshehë barkun

Me këtë jakne të trashë Elita po e fshehë barkun

104
0

Siç dihet dhe është konfirmuar prej vetë Elitës dhe Gjikos moderatorja është shtatzënë për herë të dytë.

Dyshja e njohur janë në pritje të një vajze të cilën janë duke e pritur me padurim, shkruan “Kosovarja”.

Por në shtatzëninë e dytë Elita ka vepruar më ndryshe se në të parën, ajo nuk e ka shfaqur barkun vazhdimisht përkundrazi është munduar ta fshehë atë.

Edhe në foton e re ajo ka vepruar po ashtu. Me një jakne të trashë ajo nuk e ka ekspozuar barkun.

A po mbrohet me këto veprime Elita prej syrit të keq apo çfarë?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here