Home Uncategorized Ja çfarë bën vjehrra për hatrin e Getoarit

Ja çfarë bën vjehrra për hatrin e Getoarit

172
0

Moderatorja e njohur shqiptare, Marina Vjollca, e ka ndarë me ndjekësit një postim ku shihet krah nënës së saj e cila po gatuan.

“Kjo më vjen hakut mua”, ka shkruar Marina ndërsa nëna e saj dëgjohet në video duke thënë se këtë e ka bërë vetëm për hatër të dhëndrit, Getit.

Ndryshe si Marina ashtu edhe Luana janë të lidhura shumë me nënën e tyre, e duket se edhe Geti ia paska marrë zemrën vjehrrës dhe tani nuk po e ndan nga to.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here