Home Uncategorized Teuta Krasniqi i ndodh e papritura kur ec me taka

Teuta Krasniqi i ndodh e papritura kur ec me taka

93
0

Është aktore shumë e dashur dhe e pëlqyer nga publiku shqiptar.

Me anë të afërsisë dhe pozitivitetit që ka, ajo ka arritur të ketë fansa të shumtë të cilët përveç profesionit si aktore, e adhurojnë edhe si personalitet, shkruan “Kosovarja”.

Duke qenë një femër e thjeshtë dhje mjaftë e zonja ajo shfaqet pa komplekse, ku shpesh i bën të qesh të gjithë me batutat e saj.

Edhe ky imazh është një nga ato, ku ka treguar se nuk është ‘mike’ me takat, dhe gati rrëzohet.

Energjike dhe mjaftë e veçantë është kjo Teutë, apo?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here