Home Uncategorized Si të mos ketë trup bombastik Arta kur nisë ditën kështu

Si të mos ketë trup bombastik Arta kur nisë ditën kështu

111
0

Modelja dhe aktorja Arta Nitaj po vazhdon të jetë mjaft e përfolur.

Por pavarësisht kësaj ajo po e jeton normalisht jetën pa asnjë therrë në këmbë, shkruan “Kosovarja”.

Arta Nitaj nuk po ndalet së formësuari trupin e saj, edhe pse duket çdo herë në top formë.

Si të mos ketë trup bom bastik Arta kur me mëngjes nis ditën në palestër?

Ja shikojeni.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here