Home Uncategorized Si ia ‘piu sorra mendtë’ Gentës që e prishi kështu fytyrën

Si ia ‘piu sorra mendtë’ Gentës që e prishi kështu fytyrën

201
0

Ishte viti 2012 kur ueb faqja TC Candler, e cila bën përzgjedhjen e 100 fytyrave më të bukura në botë brenda një viti, kishte zgjedhur këngëtaren Genta Ismailin si njërën prej vajzave që është më e bukura e vitit.

Faqja e cila ka 24 milionë vizitorë në ditë nga e gjitha bota, e radhiti këngëtaren kosovare në vendin e 55-të nga të 100-at, shkruan “Kosovarja”.

Dhe Genta e pakënaqur me këtë shkoi dhe i bëri ca ndryshime të panevojshme në fytyrë.

Përderisa kishte hyrë në listën e femrave më të bukura në botë më bukurinë natyrale pse Genta të intervenojë në fytyrë e hundë?

Nga fotot e viteve të fundit vërehet dukshëm se ky ndryshim i Gentes nuk ju ka pëlqyer askujt prej fansave të saj, pasi që shumica në vazhdimësi e kanë kritikuar.

Eh si thotë ajo fjala popullore “Me siguri ia piu sorra mendtë”.

Rikujtojmë se Genta është në lidhje me biznesmenin turk ku po flitet se janë në pritjen e part për tu bërë prindër

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here