Home Uncategorized Sa shumë i kanë hije buzët e kuqe Yllkës

Sa shumë i kanë hije buzët e kuqe Yllkës

82
0

Yllka Gashi njihet si një ndër aktoret më të dalluara.

Ani pse kohëve të fundit nuk është aktive në profesion, ajo komentohet shumë rreth jetës private, shkruan “Kosovarja”.

Me një kujdes të veçantë në paraqitjet fizike, Yllka gjithmonë shkëlqen në imazhet që publikon.

Këtë herë, me buzë të kuqe në selfien që ka postuar ajo duket mahnitëse.

Theksojmë, aktorja është e martuar dhe ka një vajzë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here