Home Uncategorized Ky mashkull e mbajti para duarsh Encën për ditëlindje

Ky mashkull e mbajti para duarsh Encën për ditëlindje

201
0

Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia, mbrëmjen e djeshme e ka organizuar një festë.

Gjithçka ishte e rregulluar deri në detaje pasi ajo nisi festën për ditëlindjen e 25-të.

Duke nisur që tek torta erotike, shkrimi mbi dekorim i mbushur me pak “banalitet”, konsumi i lëndëve narkotike dhe në fund tek asistenti muskuloz që arriti ta mbaj në ajër këngëtaren për pak sekonda.

Trupi i asistentit siç e quan edhe Enca flet më shumë se fytyra e tij e sforcuar për të buzëqeshur.

Ishte Enca ajo e cila i ka ndarë me ndjekësit dy foto në Instagram.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here