Home Uncategorized Kështu do të jenë temperaturat nesër në Kosovë

Kështu do të jenë temperaturat nesër në Kosovë

84
0

20.10.2020 – Në mëngjes ftohtë, në vise të ulëta mundësi për mjegull/mjegullinë dhe ngrica të lehta.

Ditën kthjellët dhe me diell.

Temperaturat në vise të ulëta 0C deri 16C, e në vise malore 0C deri 10C.

Era do të fryj e lehtë nga krahu verior 1-4m/s. Indeksi UV: 3.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here