Home Uncategorized Arbana e publikon foton e ëmbël pranë djalit

Arbana e publikon foton e ëmbël pranë djalit

82
0

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj janë bërë sot prindër.

Në jetë erdhi djali të cilin e pagëzuan me emrin Dielli.

Arbana me emocion e ka ndarë imazhin e parë pranë foshnjës. Në foto shihen duart e saj, Eduartit dhe ato të diellit të vogël.

“Një Diell i vogël na shndriti sot❤️ Faleminderit për të gjitha bekimet tuaja, Ju dua! #family”, ka shkruar Arbana pranë postimit të fotografisë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here