Home Uncategorized Arbana dhe Edi bëhen prindër

Arbana dhe Edi bëhen prindër

105
0

Prezantuesja Arbana Osmani është bërë nënë për herë të dytë.

Lajmin e ka bërë të ditur partneri i saj, regjisori Eduart Grishaj përmes një postimi në rrjete sociale.

Mes tjerash, ai ka zbuluar edhe emrin e djalit i cili do të quhet Diell.

Shumë urime e me jetë të gjatë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here