Home Uncategorized “Xhbanja” realizon një pozë të nxehtë mbi kolltukë

“Xhbanja” realizon një pozë të nxehtë mbi kolltukë

138
0

“Xhbanja” është një emër që po përfolët mjaftë kohëve të fundit.

Duke vënë në pah bukurinë e saj, ajo po arrin të mahnit të gjithë me paraqitjet e saj te nxehta, shkruan “Kosovarja”.

Duke u shfaqur krejtësisht ndryshe nga roli i saj në serialin “O sa mire” ajo ka arritur të ketë simpatizues të shumtë të cilët i adresojnë komente të shumta.

E sot, duke marrë një pozë të nxehtë mbi kolltuk ajo pozoj e veshur me një fustan të gjatë që ishte i çarë tek pjesa e sipërme.

E bukur dhe mjaftë seksi kjo, duke qenë e veçantë gjithmonë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here