Home Uncategorized Tre të vdekurit në Gjermani-Babai me djalin e nipin

Tre të vdekurit në Gjermani-Babai me djalin e nipin

250
0

Rruga Kosovë-Gjermani u kthye në makth për familjen Krasniqi nga Ferizaji.

Katër anëtarët e kësaj familje kanë vdekur si pasojë e aksidentit të ndodhur në Gjermani tek sa u përplasën me një kamion, shkruan “Kosovarja”.

Kjo familje ishte me prejardhje nga fshati Rahovicë e Ferizajt. Të ndjerët ishin duke shkuar në Zvicër nga pushimet që i kishin kaluar në Kosovë.

Siç shkruajnë mediet gjermane, mosha e të vdekurve është (12), (18) dhe (35).

Kryesisht babai me djalin dhe nipin(djalin e vëllait). Foton e të cilëve Revista Kosovarja e ka siguruar nga lexuesit

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here