Home Uncategorized Ja sa peshë ka shtuar Learta Jakupi gjatë shtatzënisë

Ja sa peshë ka shtuar Learta Jakupi gjatë shtatzënisë

136
0

Learta Jakupi edhe para se të lidhej me të birin e këngëtares Shyhrete Behluli, kishte tentativa për tu bërë e njohur,shkruan “Kosovarja”.

Learta, ka studiuar për muzikë dhe gazetari, që do të thotë ajo gjithmonë e ka dashur vëmendjen dhe jetën publike.

Sot, ia ka dalë që të jetë ajo që donte, emër i njohur i showbizit, madje një nga figurat më të përfolura të kategorisë rozë.

Learta, është në pritje të fëmijës së dytë dhe në këtë shtatzëni po duket mirë, madje nuk ka shtuar shumë në peshë, shkruan “Kosovarja”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here