Home Uncategorized Zbulohet çka janë mes vete Anita dhe Nora Istrefi

Zbulohet çka janë mes vete Anita dhe Nora Istrefi

235
0

Mbrëmë këngëtarja e njohur Jehona Sopi ka festuar ditëlindjen ku nuk munguan këngët e vallet.

Në mesin e të ftuarve padyshim që ishin edhe mikeshat e saj të cilat janë të njohur për publikun si Leonora Jakupi, Lola

Anita dhe Nora kanë ndarë një instastory ku kanë treguar dashurinë dhe lidhjen e tyre si dy kojshike.

Kaq të afërta qenkan e nuk e paskemi ditur.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here