Home Uncategorized Shikoni çfarë i ka bërë fytyrës vajza e Mimoza Mustafes

Shikoni çfarë i ka bërë fytyrës vajza e Mimoza Mustafes

143
0

Rozafa është vajza e këngëtarëve Mimoza Mustafa e Shkumbin Kryeziu, të dy shumë të njohur në industrinë e muzikës, shkruan “Kosovarja”.

Dyshja e famshme kanë së bashku dy fëmijë, një vajzë dhe një djalë, ndërkohë që Shkumbini ka edhe dy fëmijë nga martesa e parë.

Ajo që shumë shpesh po merr vëmendjen e medias rozë, është vajza e dyshes në fjalë.

E, megjjthatë, në foton e fundit fytyra e Rozafes po duket mjaftë çuditshëm. A thua pse kështu?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here