Home Uncategorized Reperi kosovar ndan momente romantike me gruan

Reperi kosovar ndan momente romantike me gruan

105
0

Rep artisti 2po2 ka uruar gruan e tij për ditëlindje me anë të Instagramit.

Arbena gruaja e rep artistit feston sot ditëlindjen, ndërsa ai ka vendosur ta uroj me një imazh të dyve.

” Urime ditëlindjen A “, shkruan 2po2 si mbishkrim të imazhit.

Dihet se reperi jetën personale preferon ta mbajë private, por që shpesh herë publikon imazhe familjare në llogarinë e Instagramit.

Ndërsa në skenën muzikore nuk ka qenë edhe aq aktiv kohëve të fundit dhe gjithashtu nuk dihet se kur do të jetë projekti muzikor i radhës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here