Home Uncategorized Ky është bashkëshorti i pashëm i Genta Canes

Ky është bashkëshorti i pashëm i Genta Canes

136
0

Genta Cana u bë e njohur për publikun kur morri pjesë në “Miss Universe Kosova” dhe asaj kohe u shpall “Miss përcjellësja e parë”.

Ani pse Afërdita Dreshaj fitoi kurorën e më të bukurës, Genta nuk u harrua, madje me të shpejtë nisi një karrierë televizive, shkruan “Kosovarja”.

Dikur prezantuese e motit në “Klan Kosova”, e tutje e disa formateve televizive, sot prishtinasja Genta Cana është mjaftë e njohur për publikun.

Prezantuesja është martuar dhe bërë nënë e një vajze. Ky është bashkëshorti i saj i pashëm, shkruan “Kosovarja”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here