Home Uncategorized Ky djal pozon në krahun e Engjëllushës

Ky djal pozon në krahun e Engjëllushës

114
0

Familja e këngëtares Shyhrete Behluli është shumë e përfolur nga mediet rozë.

Duke filluar nga bashkëshorti e deri të nipi më i vogli Matini, janë fytyra mjaftë të njohura për audiencën shqiptare, shkruan “Kosovarja”.

Duke qenë si familje shembull për të tjerët duke pasur raporte të mrekullueshme, ata nuk hezitojnë të ndajnë dhe momente të shumta së bashku.

Edhe Matini, i vogli i shtëpisë din si të merr poza me hallat e tij, ani pse ende është i vogël.

Duke vendosur kokën në krahun e Engjit të dy pozuan të lumtur së bashku.

E bukur dhe mjaftë emocionuese kjo, duke treguar që kanë dashuri të pakrahasueshme për njëri tjetrit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here