Home Uncategorized Kështu dukej Blerta Syla si adoleshente

Kështu dukej Blerta Syla si adoleshente

127
0

Blerta Syla u bë e njohur si “Miss Kosova”, si vajza më e bukur e vendit, që u kurorëzua diku në vitin 1995.

Prej atëherë njerëzit nuk e harruan më asnjëherë Blerten, që ishte dhe mbetet aktive në jetën publike.

Bukuroshja me prejardhje nga Istogu nuk u afeksionua vetëm në spektakle bukurie e pista mode, por u morr me disa gjëra njëkohësisht, por gjithmonë e lidhur ngushtë me artin, shkruan “Kosovarja”.

Kështu dukej Blerta Syla në moshën e hershme të rinisë, teksa luante në një film.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here