Home Uncategorized Kaq i kushtoj veshja Kampionit të Botës gjatë vizitës në Kosovë

Kaq i kushtoj veshja Kampionit të Botës gjatë vizitës në Kosovë

357
0

Ditë më parë boksieri kosovar, Haxhi Robin Krasniqi, është kurorëzuar kampion bote për titujt IBO dhe WBA, duke përmbushur një ndër arritjet më të mëdha në karrierën e tij.

Menjëherë pas kësaj, Krasniqi ka vizituar vendlindjen, ku ai u prit nga liderët e shteti dhe një vizitë bëri poashtu në Prekaz duke u fotografuar pranë varrit të komandantit legjendar, Adem Jashari së bashku me brezat e fituar, shkruan Indeksonline.

Ndërsa, ne ndalemi në një detaje tjetër, se sa i kushton një veshje kampionit të botës?

Vetëm veshja gjatë vizitës në Prekaz i ka kushtuat mbi 1 mijë euro. Bluza nga marka Burberry, Robinit i kushtoi 990 euro, ndërsa atletet nga Balenciaga kapin çmimin 625 euro.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here