Home Uncategorized Ja si dukej Robert Berisha para 38 vitesh!

Ja si dukej Robert Berisha para 38 vitesh!

142
0

Robert Berishën përveç si këngëtarë, shumë shpejt do ta shohim edhe me një emision televiziv.

Por, krahas kësaj Roberti edhe është shumë aktiv edhe në rrjetet sociale, ku shpesh herë hap arkivën dhe sjell imazhe nga e kaluara.

Si së fundi ka ndarë me adhuruesit në “InstaStory” një imazh të realizuar para 38 vitesh, saktësisht në vitin 1982.

Në fotografin e publikuar, Roberti shihet bashkë me vëllai e tij, Poliniku.

“Mulla haxhi Roberti”, ka shkruar Roberti në mbishkrimin e imazhet të realizuar vite më parë, kur ai ishte ende fëmijë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here