Home Uncategorized Ja çfarë pozave merr në veturë reja e Gilit

Ja çfarë pozave merr në veturë reja e Gilit

95
0

Herolina ka arritur të jetë e njohur për publikun shqiptar, ani pse ende nuk janë martuar me djalin e këngëtares së njohur Gilit.

Me secilën paraqitje ajo bie në sy me stilin e saj dhe kombinimet që i bën, duke lenë pa mend me paraqitjet e saj unike, shkruan “Kosovarja”.

Shumicën e pozave i merr në veturë, ku tregon se si ndihet kur është ajo vozitëse.

Edhe sot publikoj një selfie duke mahnitur me paraqitjen e saj të lehtë e të thjeshtë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here