Home Uncategorized Fejohet ish-aktorja e serialit “O sa mirë”

Fejohet ish-aktorja e serialit “O sa mirë”

217
0

Aktorja shqiptare, Anita Nikaj i ka dhënë fund beqarisë.

Nikaj më së miri njihet falë rolit në në serialin e njohur, “O Sa Mirë”.

Anita Nikaj mori famë fal rolit si studente nga Tuzi i Mali i Zi, me personazhin Lule Gruda.

Pas largimit nga seriali ajo ka nisur një jetë të re në Shtetet e Bashkuara, saktësisht në New York, atje ku edhe kurorëzojë dashurinë e saj.

Bukuroshja shqiptare i ka thënë po propozimit të Sammy Puleos, dhe këtë e bëri të ditur në disa postime në rrjetet sociale.

Në ahengun e fejesës ajo kishte pranë vetëm rrethin e saj të afërt.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here