Home Uncategorized E bija e Shkurte Fejzës, një kuzhiniere sa e talentuar aq edhe...

E bija e Shkurte Fejzës, një kuzhiniere sa e talentuar aq edhe provokative!

97
0

Besiana Behluli bukur shpesh publikon imazhe nga më të ndryshme të saj, në rrjetet sociale.

Së fundi, ajo është shfaqur në rolin e një kuzhinireje, e që duket tejet e talentuar.

Besiana, duket të jetë një bashkëshorte e përkushtuar dhe e dhënë pas familjes, shkruan IndeksOnline.

Vlen të përmendim faktin se Besiana, më shumë gëzon famë në krahë të së ëmës, këngëtares Shkurte Fejza.

Në këtë fotosesion, ajo duket për bukuri!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here