Home Uncategorized Ajo duket sikur është 20 vjeçe, por nuk do e besoni dot...

Ajo duket sikur është 20 vjeçe, por nuk do e besoni dot sa vjeçe është bërë deputetja më e bukur shqiptare

148
0

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Duda Balje, gëzon ditëlindjen e radhës.

Duda, deputetja që është shndërruar në simbolin e bukurisë së parlamentit të Kosovës

Dje, ajo ka mbushur 42 vite, dhe për këtë datë ka festuar së bashku me kolegët e saj.

Balje, e cila jo rrallë herë është e zëshme për çështje të ndryshme, duket më në formë se kurrë. Edhe këtë herë ajo shkëlqen me bukurinë e saj!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here