Home Uncategorized Uhhh…Shengyl, Shengyl, po ç’na i more sytë…

Uhhh…Shengyl, Shengyl, po ç’na i more sytë…

113
0

Është e njohur për role të shumta dhe konsiderohet si një prej aktoreve më të suksesshme dhe më të dashura kosovare.

Bëhet fjalë për Shengyl Ismaili e cila së fundi ka qenë mjaft aktive me disa poza atraktive që i ka ndarë në rrjetet sociale.

Aktorja e famshme ka marr vëmendje sidomos me një imazhe të fundit ku si rrallë herë shihet gjysmë e zhveshur teksa është mbuluar vetëm me mbulesën e shtratit dhe peshqirë mbi kokë.

Shengyli duke më bukur se kurrë më parë, joshëse dhe provokuese.

Padyshim ajo është komentuar nga miqtë e saj dhe adhuruesit, sidomos për dukjen e saj mjaft atraktive dhe formën e mirë fizike.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here