Home Uncategorized Luana Vjollca duke u munduar ta zmadhojë gjoksin e deformon pasqyrën

Luana Vjollca duke u munduar ta zmadhojë gjoksin e deformon pasqyrën

141
0

Luana Vjollca njihet si ndër prezantueset më seksi në ekranin shqiptar. Në secilën foto që ajo poston, bien në sy linjat e saj trupore.

Por, vetë Luana duket se nuk është fort e kënaqur me formën e fizikut të saj. Madje, në një fotografi që ka publikuar së fundi, ajo ka përdorur edhe fotoshop.

Në këtë foto, Luana ka përdorur fotoshopin te pjesa e gjoksit, por e ka “tradhtuar” pasqyra që gjen det pas saj.

Kjo gjë u ka rënë në sy edhe komentuesve, të cilët kanë bërë sha ka me këtë veprim të saj.

“…yll i shtrémbuar 🤣🤣🤣 paska defo rmu dhe pasqyrén, po cnje kshtu ti moj mo ter”, ka shkr uar një prej komentueseve.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here