Home Uncategorized Qendresa sjellë foton më unike të Labit me vajzën

Qendresa sjellë foton më unike të Labit me vajzën

118
0

Moderatori i njohur Labinot Gashi po feston sot ditëlindjen.

Padyshim duke qenë i njohur prej vitesh në adresë të tij shkuan urime të panumërta nga familjarë, miqë, kolege e artistë, shkruan “Kosovarja”.

Por dita e tij nuk do të kompletohej pa urimin e bashkëshortes së tij Qendresës, e cila u tregua aq e kujdesshme duke nxjerrë në pah foton më unike të Labit me vajzën e tyre Rroan.

“Urime ditëlindja për dashurinë e jetës sime, shokun më të besueshëm dhe babain më të mirë” ka shkruar Qendresa sipër imazhit.

Padyshim që ky urim e bën moderatorin të ndjehet i bekuar e i lumtur.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here