Home Uncategorized Ky kombinim i Gilit po i lë pa mend të gjitha femrat

Ky kombinim i Gilit po i lë pa mend të gjitha femrat

191
0

Është këngëtare mjaftë e dashur dhe e dalluar për stilin e saj.

Duke qenë pjesë e skenës muzikore për dy dekada me radhë, është e pamundur që të harrohet një ikonë e tillë e muzikës, shkruan “Kosovarja”.

Me stilin e veçantë që ka, ajo ka arritur të bie në sy tek të gjithë duke qenë mjaftë e guximshëm me kombinimet që i bën.

Kësaj radhe ajo befasojë me dukjen e saj plotë stil, duke e kombinuar me një frizurë goxha të rëndë.

A po i shkon ky kombinim asaj?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here