Home Uncategorized Gjyshja joshëse në showbizin kosovar, ka vite sa Jennifer Lopezi

Gjyshja joshëse në showbizin kosovar, ka vite sa Jennifer Lopezi

129
0

Suzana Mushkolaj është njëra nga gjyshet më atraktive në shoëbizin kosovar. Nëna e Argjentina Ramosajt di të “godas” me fotografi joshëse në Instagram.

Këtë e ka bërë edhe para pak minutash duke pozuar në bikine nga plazhi, ani pse dielli ka ikur.

Piktorja kosovare ka plot 51 vite, aq sa ka edhe ikona e muzikës dhe bukurisë, Jennifer Lopez.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here