Home Uncategorized Edona e publikon Gilin në këtë gjendje siç nuk e keni parë

Edona e publikon Gilin në këtë gjendje siç nuk e keni parë

212
0

Edona Llalloshi është një ndër këngëtaret më të veçanta në skenën shqiptare.

Ajo jo vetëm që ju shpëtoi trendit të operacioneve plastike por edhe atij të zhveshjes, shkruan “Kosovarja”.

E fjalët e njëjta mund ti themi edhe për këngëtaren e dashur Gilin, e cila po ashtu i ka qëndruar besnike pamjes që ja fali Zoti.

Ndonëse jemi mësuar që këngëtaret ti shohim çdo herë të grimosura, me filtër e photoshop, ka raste kur edhe e lëshojnë veten.

Tek sa në një foto shihen Edona, Miloti, Iliri dhe Gili, gjithë vëmendjen e mori kjo e fundit e cila u shfaq pa pikë grimi.

Me siguri po ta shihnit në rrugë kështu në këtë gjendje si e publikoi Edona nuk do e njihnit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here