Home Uncategorized Njihuni me nënën e ish missit Agnesa Vuthajt

Njihuni me nënën e ish missit Agnesa Vuthajt

195
0

Është fituese e konkurseve të bukurisë Miss Kosova 2003 dhe Miss Albania 2004.

Flasim për bukuroshen nga Istogu, Agnesa Vuthajn, shkruan “Kosovarja”.

Agnesa po ashtu është një biznismene, kryesisht themeluese e Agnesa Vuthaj Fashion si dhe Agnesa Vuthaj Association.

Në vitin 2011 ajo po ashtu u bë fituese e Dancing ëith the stars Albanian duke treguar afëtsitë edhe në vallëzim.

Duke parë gjithë këtë karrierë të begatshme padyshim që meritat për mbështetjene vazhdueshem i merr familja e saj.

E sot tek sa nëna e saj feston ditëlindjen, Agnesa sjellë një imazh të bukur e duke e uruar ëmbëlsisht.

“Gëzuar ditëlindjen mama jeme <3. Të dua shumë!” ka shkruar Vuthaj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here