Home Uncategorized Kështu dukej Arbana Osmani pesë vite më parë

Kështu dukej Arbana Osmani pesë vite më parë

74
0

Arbana Osmani mbetet nje nga moderatoret me te komentuara dhe me te dashura per publikun shqiptar. Ajo prej vitesh eshte pjese e ekranit ne Top Chanel ku ka drejtuar nje sere emisionesh e spektaklesh shume te rendesishme.

Arbana eshte shume aktive ne rrjetet sociale ku shpesh poston receta gatimi apo edhe foto te ndryshme nga perditshmeria e saj. Sot ajo eshte kthyer pas ne kohe dhe ka publikuar ne “Instastory” nje foto te 5 viteve me pare.

Moderatorja shfaqet me floket bionde, e buzeqeshur dhe e veshur shume bukur. Ajo eshte komentuar per pamjen dhe stilin e saj shume te vecante qe ne fillimet e karrieres.

Kujtojme se Arbana se shpejti do te behet nene per here te dyte. Moderatorja ka zgjedhur qe kete periudhe ta kaloje larg syrit te publikut dhe mediave.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here